Logo Cavallo Floors B.V.

Cavallo Floors is donderdag 14 mei Hemelvaartsdag en vrijdag 15 mei gesloten. Ook telefonisch zijn we dan niet bereikbaar. Graag staan wij zaterdag 16 mei weer voor u klaar! Hartelijke groet: Jan en Corine Breunissen en Team Cavallo Floors

Ambiant Soleno click SRC stroken

De extra lange planken van de Ambiant Soleno Click SRC collectie zorgen voor een ruimtelijk effect in elke ruimte. De realistische houtstructuur (EIR) en de matte afwerking geven deze click PVC vloeren een natuurlijke uitstraling, waardoor ze bijna niet van echt hout te onderscheiden zijn. De subtiele V-groef rondom de planken benadrukt het authentieke karakter en zorgt voor een stijlvolle afwerking.

Naast de natuurlijke uitstraling zijn deze click PVC vloeren ook bijzonder praktisch en duurzaam. De vloer is slijtvast, onderhoudsvriendelijk en geschikt voor vloerverwarming. Bovendien bestaat de vloer voor 50% uit gerecycled materiaal. De geïntegreerde ondervloer (SRC) zorgt voor geluidsreductie en extra comfort. Met het handige clicksysteem zijn de PVC vloeren eenvoudig zelf te leggen.

De vloerdelen van de Ambiant Soleno Click SRC PVC vloeren hebben een afmeting van 152,4 x 22,9 cm en een totale dikte van 7 mm, inclusief een slijtlaag van 0,55 mm. Hierdoor zijn deze vloeren geschikt voor zowel normaal woongebruik als projectmatig gebruik.

Lees meer..
Klik PVC kortingen tot 35%
Ambiant Soleno click SRC stroken - Ambiant Soleno click SRC natural 2002 stroken

Ambiant Soleno click SRC natural 2002 stroken

€45,00 per m²
Klik PVC kortingen tot 35%
Ambiant Soleno click SRC stroken - Ambiant Soleno click SRC warm oak 2003 stroken

Ambiant Soleno click SRC warm oak 2003 stroken

€45,00 per m²
Klik PVC kortingen tot 35%
Ambiant Soleno click SRC stroken - Ambiant Soleno click SRC dark oak 2004 stroken

Ambiant Soleno click SRC dark oak 2004 stroken

€45,00 per m²
Klik PVC kortingen tot 35%
Ambiant Soleno click SRC stroken - Ambiant Soleno click SRC beige 2001 stroken

Ambiant Soleno click SRC beige 2001 stroken

€45,00 per m²