Beste klant,
In verband met werkzaamheden in onze showroom, waarbij de stroom wordt afgesloten, is Cavallo Floors op vrijdag 12 juni en zaterdag 13 juni de gehele dag gesloten.
Vanaf maandag 15 juni staan wij graag weer voor jullie klaar.
Hartelijke groet,
Jan en Corine Breunissen
Cavallo Floors
Hebeta PVC Chablis 99855 weense punt
Weense Punt PVC van Hebeta PVC bij Cavallo?
- Pas betalen bij levering vloer, geen aanbetaling
- Vloer altijd afgeleverd in huis met eigen vervoer
- Uitsluitend A merken met volledige fabrieksgarantie
- Compleet gelegd door vaste leggers
- Ruim 20 jaar ervaring met vloeren
- Gratis inmeten vanaf 50 m² bij legservice
- Laagste prijs van Nederland
- Gratis levering vanaf € 750,-
Specificaties
| Kleurgroep | Beige |
| Lengte vloerdeel | 70,8 |
| Breedte vloerdeel | 15,3 |
| Dikte | 2,5 |
| Toplaag | 0,55 |
| Aantal planken per pak | 20 |
| V-groef | microvoeg |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Garantie wonen | 20 |
| Garantie projectmatig | 10 |
| Slijtklasse | W-33 |
| Legsysteem | Vast verlijmd |
| Legpatroon | Weense punt |
| Snijverlies in % | 10 |
| Levertijd | 3-8 werkdagen |
De Hebeta Chablis Weense punt 99855 wordt gelegd in een symmetrisch en strak patroon, wat zorgt voor een rustige en luxe uitstraling. Dankzij de Register Embossing in de toplaag heeft de vloer een realistische houtstructuur die niet alleen zichtbaar, maar ook voelbaar is. De subtiele V-groef rondom iedere plank accentueert de vloerdelen en versterkt de natuurlijke uitstraling van de vloer.
U geniet hierdoor van de look en beleving van echt hout, gecombineerd met de praktische voordelen van PVC. De vloer is onderhoudsvriendelijk, waterbestendig, geschikt voor vloerverwarming en daarnaast sterk en duurzaam.
De vloerdelen hebben een afmeting van 70,8 x 15,3 cm en een dikte van 2,5 mm, inclusief een slijtlaag van 0,55 mm. Daarmee is deze vloer een uitstekende keuze voor zowel normaal woongebruik als projectmatig gebruik.
