Ondervloerplaat 10 dB 10mm

Waarom Cavallo Floors?
- Pas betalen bij levering vloer, geen aanbetaling
- Vloer altijd afgeleverd in huis met eigen vervoer
- Uitsluitend A merken met volledige fabrieksgarantie
- Compleet gelegd door vaste leggers
- Ruim 20 jaar ervaring met vloeren
- Gratis inmeten vanaf 50 m2 bij legservice
- Laagste prijs van Nederland
- Gratis levering vanaf €500
Beschrijving
Ondervloerplaat 10dB 10 mm nu ook verzonden met pakketpost € 6,95! Wanneer u alleen de ondervloer besteld dan graag afrekenen met Ideal. De ondervloerplaten worden verzonden met pakketpost.
Parketman ondervloerplaat is speciaal ontwikkeld voor 10 db geluidsreductie onder laminaat. Verder egaliseerd deze ondervloerplaat oneffenheden tot 3 mm. De ondervloer is zowel voor een houten ondergrond als een betonnen ondergrond geschikt.
Een Parketman 10 dB ondervloerplaat altijd leggen in combinatie met een vochtwerende folie. Diffufol vochtwerende folie is hiervoor bij uitstek geschikt. Deze is ook te koop in onze webshop! Diffufol (Eventuele garantie wordt door de fabrikant alleen gegeven als er vochtwerende folie is gebruikt onder een ondervloerplaat).
Verkoop per: Pak
Hoeveelheid per eenheid: 4,66 m²
Lengte: 79 cm
Breedte: 59 cm
Dikte: 10 mm
Plakstrip: n.v.t.
Materiaal: Geperste houtvezels
Geschikt voor:
Parket: Ja (geen 10 dB reductie)
Laminaat: Ja
PVC- vloeren zwevend: Ja (met uitzondering van Quick Step Livyn)
Vast leggen: Nee
Zwevend leggen: Ja
Vloerverwarming: Nee
Vloerkoeling: Nee
10 db Geluidsreductie parket: Nee
10 db Geluidsreductie laminaat: Ja (TÜV gecertificeerd)
10 db Geluidsreductie PVC- vloeren: Nee
Beton ondergrond: Ja
Anhydriet ondergrond: Ja
Houten ondergrond: Ja
5G Kliksysteem: Ja
Dampdicht: Nee (vloerplaten zelf niet in combinatie met diffufol folie wel).
Warmte weerstand (m² k/W): 0,13 (te hoog voor vloerverwarming).
Indruk weerstand: Zeer hoog (dit zorgt voor stabiliteit in de vloer. Bij een lage stabiliteit kan het kliksysteem los of uit elkaar gelopen worden).
Bijzonderheden: Deze vloer dient in combinatie met vochtwerende folie gelegd te worden. (diffufol folie) anders kan in het uiterste geval de fabrieksgarantie vervallen. i.v.m. optrekkend vocht van onderaf. Deze vloer is zowel thermisch als akoestisch isolerend.